Hakkımızda - Omegle.biz.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Omegle.Biz.TR – Hakkında

Omegle Türkiye`nin kurucusu olarak 2002 den bu yana sohbet siteleri hakkında gelişmelere şahit olduk ve bu zaman kadar ilerleme kat ettik.

2002 de ilk olarak IRC sohbet siteleri ile tanışarak, günümüzde hala bu tarz sitelerin var olduğunu insanlara, internet kullanıcılarına hatırlatmak yada yaymak amacına hizmet etmekteyiz.

Günümüzün koşulları daha ciddi işlere imza atsalarda, ( Sosyal medya gibi ) Omegle Sohbet ile yeni bir chat akımına ekip olarak hazırlandık ve hazırız. Sadece sohbet hizmeti vererek gerekli adımları atmaya başladık. Bu yolda yanımızda yürüyen ekibimiz ve kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Misyonumuz

2002 yılından şuan ki tarihe kadar bir çok internet dalına hizmet vererek eğlenceli ve insanlara keyif aldırma adına bu görevi seçtik.

Geçmişte Teknoloji ve güncel haber bilgileri gibi bir çok kategoriye hizmet sağlayan sitelerin yöneticiliğini yaparak bu güne kadar ulaştık. Yaptığımız işlerde her zaman en iyi olmayı görev biliriz.

Vizyonumuz

Omegle Türkiye, yani Omegle Sohbet veya benzeri sayfalar içerisinde en iyi ve insanların en çok tercih ettikleri sohbet hizmeti alanı olmayı hedeflemekteyiz.

Omegle.biz.tr

Ücretsiz olarak online sohbet edin.Kullanıcılar, üyelik işlemi yapmadan anlık mesajlaşabilir ve sohbete dahil olabilirler.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2018 - Tüm hakları saklıdır. - sohbet odaları | gabile sohbet

id0L